Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Futbalová Prípravka Beluša

Pravidlá nášho tímu

Pravidlá nášho tímu

Pravídlá sú potrebné, aby sme vytvorili ešte lepší tím ako sme doteraz wink aby sme boli v tíme nie len kamarátmi, ale bratmi a sestrami, aby sme  sa naučil spolupracovať nie len pri zápasoch, ale aj pri tréningoch alebo aj mimo nich ( v škole, vonku pred domom či bytovkou ... ). 
Každý hráč si bude zbierať body, ktoré sú motiváciou o to, aby sa viac snažil chodiť na tréning či zápas.
Týmto by sme chceli poprosiť rodičov, aby na to dohliadali. Boli by sme neradi, keby sa detí zastávali ked sa im nechce pre to lebo: hrám na počitači - tablete, som vonku, kopem si pred bytovkou, hrám s kamarátmi schovávačku, je tam moc teplo a pod. Chceme aby sa tým naučili troška zodpovednosti a obzvlášť ked ich to baví a aj ked su v tom  dobrí 
teda aby sa ešte zlepšovali.

Tréneri sú tam od toho, aby ich naučili hrať futbal a pracovať s loptou, ale aj zodpovednosti.
Tak isto tam musí byť disciplína, ktorá je dôležitá nie len na vonok  pri turnajoch kde nas vidia iní ľudia že sa vieme správať a poslúchať, ale aj vo vnutri tímu ako sa správame jeden k druhému.
Rodičia majú povinnosť svoje dieťa motivovať a povzbudzovať vo futbale ak ho to baví.
Ked sa vyskytne problem treba nám o tom dať vedieť. Spoločne ten problem vyriešime. wink

Samozrejme ked je dieťa choré alebo ide cela rodina niekde napr. na výlet, tak takýto prípad je ospravedlnený ale nie, že dietaťu sa nechce. Rodič by mal dieťa povzbudiť a doviesť na trening a nie sa ho zastať a nechať to tak.
Samozrejme nesmieme zabudnuť na školu, ktorá je dôležitá. Tu taktiež prosíme rodičov,  aby  deti  púšťali na zápasi či treningy, no samozrejme s tým, ked dieťa dostane zlú známku rodič to oznámi aj nám a my tomu hráčovi dáme mínusove body prípadne ak by mal kapitánsku pásku, tak by ju na ďalšom zápase nemal. To isté platí aj za poznámky ! ! ! 

Body sa budú zbierať nasledovne:
-- každý trening získa hráč 1 bod
-- za odohratý zápas podľa výkonu a správania od 0 do 5 bodov  ( rátajú sa aj priatelské zápasy )

Stratiť  body môže hráč nasledovne:
-- za to že nepríde na trening  vprípade, že ho rodič vopred neospravedlní -  1 bod
-- za známky 3,4,5   hráč stráca od 3 do 5 bodov
-- za poznámku v škole stráca hráč 10 bodov

Rodičov týmto žiademe o spoluprácu, aby s nami komunikovali, aby nám oznamovali vopred absenciu dieťaťa či aj prospech v škole, aby sme vedeli reagovať aj my trenéri a dohovoriť danému hráčovi. Tým že sa hráč nedostaví na zápas lebo dostal zlu známku či sa musí učiť  môže chýbať na danom zápase v tíme a tak isto aj na treningu ! Pokial je pred písomkou  trening či zápas, snažte sa, aby ten hráč sa to naučil vopred alebo po zápase  aj ked sme si vedomí toho, že sa to dakedy nedá. Prosíme vás o to ak  sa hráč  nechce učiť, treba nám to oznámiť ! Škola je dôležitá ! 

Za body  ktore si zbierajú budú mávať odmeny ako motiváciu ako tričko s logom klubu a vlastným menom , lopta a pod.  wink

Tešíme sa na spoluprácu s rodičmi aby sme vytvorili tím nie len s detí,  ale  aj s rodičov a mohli spraviť  aj spoločné posedenie, a teda stať  sa  super tímom cheeky

S pozdravom vaši treneri : Pavol, Patrik a Juraj 


TOPlist

aktualizované: 05.05.2017 21:35:37